Premeníme pôdorys na priestor pre váš život či biznis

Na základe pôdorysu vášho projektu pre vás pripravíme dizajn na mieru, a to do najmenších detailov. Či už je stavba postavená, alebo len v štádiu technických výkresov, spolu s vami vytvoríme miesto, kde sa vám bude dobre žiť a pracovať.

1. Prvé stretnutie

Prvá obhliadka slúži na to, aby sme pochopili vaše predstavy a možnosti. Na základe toho vám pripravíme orientačný rozpočet.

2. Príprava nášho návrhu

Po schválení cenovej ponuky vám predstavíme a zdôvodníme dispozičné riešenia a zvolené materiály.

3. Konzultácia a schválenie

Po odsúhlasení nášho návrhu v podobe vizualizácií a zapracovaní prípadných pripomienok z vašej strany, si schválime timing.

1. Riešenia od A po Z

Postaráme sa o váš priestor a doplnky v obývacích interiéroch. Navrhneme aj rozloženie kancelárií, výrobných liniek či sociálnych objektov v officoch a fabrikách. Navyše sa postaráme o spoluprácu s dodávateľmi a tretími stranami.

2. Špecifické riešenia na mieru

S radosťou sa pustíme do návrhov pre atypické interiéry, priestory so špecifickými potrebami pre pohyb či do iných netradičných riešení.

3. Technické riešenia

Naše služby nie sú zamerané len na vizualizácie interiérov. Pripravíme pre vás kompletné technické riešenia, vrátane inštalácie inžinierskych sietí a vybavíme potrebné dokumenty.

4. Cenové ponuky na mieru

Na základe obhliadky, pôdorysu a konzultácie s vami, pre vás pripravíme cenovú ponuku, ktorá bude zohľadňovat vaše reálne potreby, predstavy a rozpočet.

Obývacie priestory

Domy, byty, chaty a hotely

Biznis priestory

Kancelárie, openspace, fabriky a závody

Developerské projekty

Interiéry biznis centier či bytoviek a mestských štvrtí