Postaráme sa o vonkajšiu krásu miesta, kde trávite čas

Je pre nás dôležité, aby ste sa cítili dobre už pri pohľade na váš dom. Či už ide o hotovú stavbu, alebo ešte len vypracovaný projekt, vdýchneme vášmu obydliu dušu a postaráme sa o to, aby ste vonku trávili čas rovnako radi ako vo vnútri.

1. Prvé stretnutie

Od začiatku našej spolupráce sú pre nás dôležité nielen technické plány a priestorové podmienky, ale aj vaše vízie, rozpočet a vkus. Na základe stretnutia s vami vám pripravíme orientačnú cenovú ponuku.

2. Príprava nášho návrhu

Po odsúhlasení cenovej ponuky vám predstavíme návrh v podobe vizualizácie. Vysvetlíme vám, prečo sme zvolili vybrané materiály a aká je funkcia jednotlivých riešení. Zároveň uvidíte, čo všetko nás čaká a ako dlho to bude trvať.

3. Schválenie a začiatok prác

Po odsúhlasení nášho návrhu a rozvrhu prác sa môžeme smelo pustiť do práce na vysnenom exteriéri vášho príbytku.

1. Riešenia od A po Z

Pripravíme pre vás dizajn celého exteriéru, nielen fasády či hrubej stavby. Zameriame sa aj na také detaily, ako sú ploty, vstupné brány či rozmiestnenie inžinierskych sietí na pozemku.

2. Dizajn domu

Spojte sa s nami ešte predtým, ako je dom postavený. Vtedy totiž môžeme upraviť plán stavby tak, aby ste boli s výsledkom spokojní (najčastejšie pri tzv. domoch na kľúč).

3. Technické riešenia

Naše služby nie sú zamerané len na exteriérové vizualizácie. Pripravíme pre vás kompletné technické riešenia, vrátane inštalácie inžinierskych sietí a vybavíme potrebné dokumenty.

4. Cenové ponuky na mieru

Na základe obhliadky pozemku a konzultácie s vami, pre vás pripravíme cenovú ponuku, ktorá zohľadní vaše reálne potreby, predstavy a rozpočet.